Naruto Shinobi Elite - elitarne forum o Naruto


#1 2008-01-01 19:15:26

Hidan

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 30
Chakra:: Nieznana
Specjalizacja:: TaiJutsu
Zaliczone Misje:: Nieśmiertelność
Walki Wygrane:: 0
Walki Przegrane:: 0

Spis Ludności

W tym skromnym pokoju na samym jego środku stoi na piedestale wielka otwarta księga, a obok niej kilka piór i atrament. Jest to księga spisu ludności. Każdy kto chce grać na tym forum musi wpisać tutaj swoje dane, umiejętności i posiadane przedmioty.

Jako przykład przedstawię tutaj swój wpis:


Imię: Hidan
Nazwisko: ---------
Umiejętności:

- Nieśmiertelność - nie wiadomo dlaczego nie jestem w stanie umrzeć, jednak to co inni uważają za błogosławieństwo bywa czasem przekleństwem. Wyobraźcie sobie to okropne zmęczenie życiem jakie przychodzi po 150 latach. Jednak w walce jest to nieoceniona umiejętność - szczególnie przydatna przy moich technikach. Mimo, iż nie można mnie zabić można pozbawić mnie zdolności do walki.

Techniki:

-Rytuał Połączenia - rytuał wymagający skosztowania krwi przeciwnika oraz narysowania na ziemi symbolu odwróconego trójkąta wpisanego w koło. Tak połączony z przeciwnikiem dopóki stoję w zasięgu symbolu zadając sobie rany mogę ranić także jego. Rysowanie symbolu zajmuje jedna turę.

- Bunshin no Jutsu - prosta technika opanowana przez wszystkich shinobi. Polega na wytworzeniu swojej kopii będącej jedynie iluzją.
                                      Koszt: 100 chakry

- Henge no Jutsu - kolejna technika znana przez wszystkich ninja. Polega na transformacji swojego ciała w dowolny przedmiot, jednak nie może byc on znacznie mniejszy lub większy niż nasze naturalne rozmiary.
                                  Koszt: 100 chakry

- Kawarimi no Jutsu - Ostatnia technika znana przez wszystkich shinobi. Polega na zamianie swojego ciała z dowolnym przedmiotem nie lżejszym od nas.
                                  Koszt: 100 chakry

Wyposażenie:

- Potrójna Kosa - Kosa zakończona trzema różnej długości ostrzami. Cała w kolorze czerwonym służy do utoczenia przeciwnikowi jak największej ilości krwi. Dzięki odpowiednio dobranemu kształtowi po rzucie wraca do mnie jak bumerang, o ile nic jej w tym nie przeszkodzi, a dzięki ukrytej wewnątrz rękojeści lince mogę ja znacznie przedłużyć.

- Oszczep - prosta włócznia nadająca sie do rzucania, jednak wykorzystuję ją tylko w trakcie Rytuału Połączenia.

- Kunaie - 3 noże w kształcie trójkąta używane przez wszystkich shinobi.


http://40kforums.com/imageupload/images/img47812954caa4b.gif

Offline

 

#2 2008-01-01 19:20:36

Deidara

Genin

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 24
Chakra:: Kamienia
Specjalizacja:: Manipulacja glinką
Zaliczone Misje:: 1
Walki Wygrane:: 0
Walki Przegrane:: 0

Re: Spis Ludności

Imię: Deidara
Nazwisko: ---------
Umiejętności:
- Kubaki Nendo:
umiejętność wrodzona na dłoniach i na klatce piersiowej pojawiają się otwory gębowe, dzięki nim można tworzyć żywe figurki (np:.ptak lata) następnie je powiększać(kai) . Najważniejszą zaletą jest to że można w odpowiednim momencie kazać figurce wybuchnąć (katz). Mogę używać czterech rodzajów wybuchów:
- C1 (eksplozje o sile wybuchowych notek),
- C2 (wybuchy mogące zniszczyć blachę 50 cm grubości),
- C3 (potężny wybuch potrafi zniszczyć Sune, mogę tego materiału używać tylko do klonów i chochlików),
- C4 (wybuchy najsilniejsze z możliwych mogę je używać do klonów i chochlików).
Figurki które mogę tworzyć:
- Ptaki:
-orły(2),
-sowy(3),
-czteroskrzydlacze(2),
-żurawie(3),
-gołębie(1).
- Inne:
-węże(1),
-pająki(3),
-stonogi(5),
- Ostateczne:
-klon (przybiera także kolory użytkownika ubranie,skóra itp)(20),
-chochlik (najpotężniejsze co może być)(40).
Broń:
- Glinka wybuchowa (50 jednostek),
Techniki:
- Kawarimi(100),
- Bunshin no jutsu(100),
- Henge no jutsu(100),
- Katz(800),
- Kai(500).
Chakra: 5100
Złoto: 25

Ostatnio edytowany przez Deidara (2008-01-20 15:49:02)

Offline

 

#3 2008-01-02 17:28:04

Sabaku no Gaara

Genin

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 4
Specjalizacja:: nie wiem co :p
Zaliczone Misje:: nie wiem co :P
Walki Wygrane:: 0
Walki Przegrane:: 0

Re: Spis Ludności

Imię: Sabaku no Gaara

Nazwisko: -----------

Umiejętności:

Demon Shukaku: Dzięki demonowi mam absolutną władzę nad piaskiem. Jestem bardzo silnym przeciwnikiem i posiadam potężne techniki. Każdy uważa mnie za przyjaciela. Ciekaw jestem czy tak myślą na prawdę. Zostałem Skrzywdzony przez los, więc cały swój czas poświęciłem na naukę walki. [/i]

Technik:

Daisan no Me- Jedna z moich specjalności. Jedną ręką zakrywam oko, natomiast w drugiej tworzy się jego kopia. Bardzo przydatne, ponieważ mogę podejrzeć technik jakie robi przeciwnik będąc w zamkniętym pomieszczeniu.


Gokusamaisou- Kolejna moja specjalność, dzięki tej technice mogę tworzyć pod przeciwnikiem ruchome piaski i wciągnąć go kilkaset metrów pod ziemię.


Fuuton Mugen Sajin Daitoppa- Wykonując tą technikę, muszę być pod postacią mego demona Shukaku. Dzięki temu mam ogromną pojemność płuc, w których zbieram ogromną ilość powietrza. A jak przeciwnik mnie zaatakuje, to z łatwością je wypuszczam.


Ryuusa Bakuryu- Jest to technika, polegająca na stworzeniu wielkiego jeziora z piasku. Z każą setną sekundy, powiększa się ono i ucieczka z pod niego jest praktycznie nie możliwa. Nawet pieczęci nie da się stworzyć, ponieważ piasku jest zbyt dużo, i za szybko Cię zgniata.


Sabaku Kyuu/Sabaku SouSou- Moja najbardziej przerażająca technika. Polega na tym iż, piasek z mojej tykwy porusza się z taką prędkością na przeciwnika i w ułamku sekundy piasek już Cię ma. Po chwili czasu, tworzy się wokół niego trumna z piasku. Kiedy wymówię słowa Sabaku SouSou mój przeciwnik umiera, a sam nawet nie jest w stanie dowiedzieć się kiedy to się dzieje.


Sabaku Taiso- Dosyć drastyczna nazwa "msza żałobna". Działa podobnie jak Piaskowa Trumna, ale używa się tego po użyciu techniki Ryuusa Bakuryu.


Shukaku no Tate- Nazywam to "Największą obroną absolutną". Przy użyciu mojej chakry, jestem w stanie stworzyć bestie wyglądająca jak Shukaku. Składa się głównie z mojej Chakry , najtwardszych i piasku. Ta technika właśnie sprawia wrogowi ogromne trudności w zabiciu mnie.


Suna Bunshin- Jest to klon, stworzony z piasku. Ma mały ułamek mojej Chakry. Nie może oddalić Się o demnie na odległość 150 metrów.


Suna no Tale- Jest to ściana piachu, którą opanowali jedynie osoby posiadające demona Shukaku. Obrania przed większością ataków ninjjutsu oraz taijutsu. Wymaga ona jednak dosyć dużej ilości Chakry.


Suna no Yoroi- jest to technika polegająca na tworzeniu drugiej warstwy skóry z piasku. Regeneruje się ona po każdym ataku. Zostaje ona użyta natychmiastowo, jeśli ktoś zdoła przbić się przez Suna no Tale.


Suna Shigure- Jest to piaskowy deszcz, który jednak jak spada zamienia się w piasek. Kiedy zasypie już całkowicie mego wroga, używam Piaskowej Trumny.


Suna Shuriken- Piaskowy Shuriken, polega na wysłaniu w przeciwnika danej ilości piasku która zamienia się w odległości kilku metrów od celu w kilka shurikenów, ile ich powstanie zależy tylko i wyłącznie od tego ile chakry one posiadają.


Tanuki Neiri no Jutsu- Kolejna technika znana tylko tym, co mają mego demona. Polega na, tym, że demon pojawia się w całej swojej okazałości podczas walki. Jednak ja jako medium, muszę spać aby Shukaku wydobył całą swoją przerażającą moc.


Wyposażenie:

Gurda(Tykwa)- Jedyny przedmiot który posiadam tylko i wyłącznie ja. Służy on do noszenia piachu, jednak jest on o wiele szybszy oraz silniejszy niż piach pustynny. Jest to moja bardzo dobra obrona jednak kiedy trzeba mogę jej użyć do ataków np. Piaskowa trumna. Ma mały rzemyk, dzięki czemu można nosić go niczym zwykły plecak.

Kunai'e/Shuriken'y- 10 noży, które posiada każdy shinobi. 10 gwiazdek, idealnych do rzucania w przeciwnika.

Offline

 

#4 2008-01-02 23:06:49

Yondaime

Genin

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 19
Specjalizacja:: NinJutsu
Walki Wygrane:: 0
Walki Przegrane:: 0
WWW

Re: Spis Ludności

Imię: Minato
Nazwisko: Namikaze

Umiejętności: <brak>

Techniki:

Rasengan - wytwarzam w jednej z rąk wir z chakry utrzymany w formie małej kuli. Kiedy spotka się z jakąś przeszkodą rozerwie ją na strzępy.
Chakra: 2000

Kuchiyose no Jutsu - jutsu przyzwania, przyzywam żaby, które będą mi pomagać, aż do odwołania. Chakra: Małe żaby: 500 Wielka żaba: 5000

Shiki Fuuin - wzywam Shinigami (Bożka Śmierci) Shinigami zabiera duszę moją i przeciwnika, po czym je zjada.
Chakra: 10 000

Hakke no Fuuin Shiki - technika pieczętująca, mogę zapieczętować w ciele jakiegoś człowieka/zwierzęcia demona, lub duszę przeciwnika. Po użyciu techniki umieram.
Chakra: 11 000

Hiraishin no Jutsu - Mogę teleportować się tam, gdzie przyczepiłem specjalną notkę
( mogę też przyczepić ją do kunaia i rzucić)
Chakra: 200

Ekwipunek:

- 3 kunai - noże do rzucania i walki wręcz, które nosi każdy shinobi.
- 60 notek do Hiraishin no Jutsu - notki, których potrzebuję do używania Hiraishin no Jutsu
- 3 shuriken - gwiazdki do rzucania

Ostatnio edytowany przez Yondaime (2008-01-03 19:39:32)


http://img149.imageshack.us/img149/589/idle22zz1.gif
to nie mój obrazek
http://img81.imageshack.us/img81/347/y12js0.gif
A ten mój

Offline

 

#5 2008-01-03 15:47:12

Maito Gai

Genin

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 13

Re: Spis Ludności

Imię i nazwisko: Maito Gai
Umiejętności:

Mistrzostwo w taijutsu: Potrafię z niezwykłą wprawą walczyć wręcz i nunchako, dzięki tej biegłości jestem w stanie pokonać ograniczenia ciała i otwierać po kolei 8 Bram, które znacznie zwiększają szybkość i moc. Sprawia to także, że w walce na taijutsu mam przewagę nad przeciwnikami.

Osiem Bram: Jestem w stanie otwierać 8 wewnętrznych Bram. Są to punkty największej koncentracji czakry w ciele, które jednak nie są normalnie w użyciu i tłumią rzeczywistą moc. "Otwieranie" polega na uaktywnianiu ich, dzięki czemu moja moc i szybkość wzrastają ponad normalny limit. Jest to jednak wyczerpujące i im więcej Bram otworzę, tym bardziej jestem zmęczony po zakończeniu ataku. Otwarcie 8. Bramy daje mi chwilowo moc większą niż posiadana przez Hokage, ale jej otwrcie zabija. Mogę otwierać jedną Bramę na turę.

Techniki:

Konoha Senpuu: Inaczej wiatr Konohy. Polega na zadaniu przeciwnikowi potężnych kopnięć z obrotu. Pierwsze z nich ma na celu zmuszanie go do obniżenia postawy, a kolejne ma go uderzyć, kiedy nie ma możliwości uskoczenia.

Konoha Goukiri Senpuu: Zwane też huraganem Konohy. Jest to znacznie szybsza i bardziej niebezpieczna wersja Konoha Senpuu, doprowadzona do poziomu niemal artystycznego dzięki moim umiejętnościom. Pozwala zejść z linii ciosu i zaskoczyć przeciwnika, kiedy nagle pojawiam się za jego plecami.

Lotos Drugiego Stopnia: Polega na wybiciu przeciwnika potężnym kopniakiem w górę, a następnie znalezieniu się za jego plecami, unieruchomieniu go (można za pomocą bandaży na rękach, jednak przytrzymanie też powinno poskutkować), a następnie doprowadzeniu do obrotów, w wyniku których wróg zostaje wbity w ziemię jak korkociąg w korek. Zaletą techniki jest to, że nie wymaga otwierania bram.

Pierwotny Lotos: Bardzo efektowna technika - przeciwnik zostaje wybity w powietrze, a następnie jest rzucany dookoła przez całe serie kopniaków. Na koniec, kiedy już nie ma siły do walki, otrzymuje cios kończący z siłą wystarczającą, żeby roztrzaskać go o ziemię i wybić w niej krater. Tej techniki mogę użyć po otwarciu Czwartej Bramy [patrz: Rock Lee vs Gaara], ale ma wtedy zaledwie ułamek prawdziwej mocy, a wyczerpuje w tym samym stopniu.

Asa Kujaku: Moja najpotężniejsza technika, dowodząca mistrzostwa w taijutsu. Polega na wyzwoleniu potężnej ilości energii po uprzednim wyrzuceniu wroga w powietrze. Następnie zostaje on trafiony ogromną ilością ciosów nasyconych ogniem, które lecą podczas uderzenia na wszystkie strony i przypominają rozłożony ogon pawia. Technika jest dostępna od momentu otwarcia Szóstej Bramy, a spudłowanie wiąże się z poważnym osłabieniem. Jeśli jednak trafi przeciwnika, praktycznie nie ma dla niego nadziei (a o trafienie łatwo przy szybkości Szóstej Bramy

Ekwipunek:

- Nunchako: Dwuczłonowa broń, którą mogę z dużą szybkością i precyzją wymachiwać. Zwykłe uderzenia stają się groźniejsze, jednak nie korzystam z niej podczas wykonywania silnych technik, od Lotosów wzwyż.
- 3 kunaie

Ostatnio edytowany przez Maito Gai (2008-01-06 17:45:45)


http://40kforums.com/imageupload/images/img4781401d6f61e.gif

Offline

 

#6 2008-01-07 18:28:34

Sasori

Genin

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 3
Chakra:: 3000
Specjalizacja:: Walka Lalkami
Zaliczone Misje:: 0
Walki Wygrane:: 0
Walki Przegrane:: 0

Re: Spis Ludności

Imię: Sasori
Przydomek: Akasuna
Umiejętności:

- Genialny Lalkarz - ze względu na swe umiejętności w kontrolowaniu lalek wszystkie moje ataki za ich pomocą są celniejsze, a także mocniejsze od
                             normalnych.

- Ludzkie Lalki - dzięki latom doskonalenia swych umiejętności jestem teraz w stanie przerabiać ludzkie ciała na lalki, czego dowodem są
                        wszystkie marionetki używane przeze mnie w walce. Tak stworzona lalka zachowuje wszelkie zdolności przeciwnika.

Dodatki:

- Ciało Lalki - pierwszym ciałem, które przerobiłem na lalkę było moje własne. Dzięki temu jestem o wiele wytrzymalszy, a moje ciało nafaszerowane jest ostrzami, wyrzutniami, kolcami, itd, jednak jego największym atutem jest Rdzeń - specjalny element pozwalający mi kontrolować około 250 lalek naraz.


Lalki:

- Sandaime Kazekage - lalka stworzona z ciała Trzeciego Kazekage. Zachowała jego Kekkei Genkai pozwalające kontrolować żelazo co daje mi olbrzymie możliwości walki. Lalka wypełniona jest wewnątrz żelaznym piaskiem, a że jest spora piachu starczy na większość ataków.

- Hiruko - lalka stworzona z ciała jednego z mieszkańców Sunagakure. Jest niezwykle wytrzymała (przetrwa prawie każdy atak), a możliwosć schowania się w niej sprawia, że jest to moja ulubiona lalka. Dodatkowo posiada zatruty długi na około 6m ogon oraz na prawym przedramieniu bombę stanowiącą coś w rodzaju ataku kończącego walkę.

- 100 Lalek - największa chluba mojej kolekcji. Jest to 100 prostych lalek zapieczętowanych w jednym zwoju. Można znaleźć wśród nich wyposażone w kosy, włócznie, miecze, topory - każdą możliwą broń. Do posługiwania się nimi wymagany jest aktywny Rdzeń.


Techniki

- Kugutsu no Jutsu - technika polegająca na wytworzeniu linek z chakry, dzięki którym mogę kontrolować lalki.
                              Koszt: 900 chakry

- Kawarimi no Jutsu - prosta technika polegająca na zamianie ciała z dowolnym przedmiotem niespecjalnie różniącym się wagą od nas.
                                  Koszt: 100 chakry

- Bunshin no Jutsu - technika polegająca na stworzeniu klona, będącego niestety jedynie iluzją.
                              Koszt: 100 chakry

- Henge no Jutsu - technika zamieniająca nas w przedmiot o podobnych do nas rozmiarach.
                            Koszt: 100 chakry

Bronie:

- 3 kunaie - standardowe noże używane przez shinobi.


http://img.tektek.org/av/m01/d03/11/97bd20.png

Offline

 

#7 2008-02-27 16:39:19

Itachi

Genin

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 1
Chakra:: Ognia
Specjalizacja:: Sharingan
Zaliczone Misje:: 0
Walki Wygrane:: 0
Walki Przegrane:: 0

Re: Spis Ludności

Imię:Itachi
Nazwisko:Uchiha
Umiejętności:

- Sharingan -wrodzona cecha klanu Uchiha.Opanowałem już 3 poziom Sharingana.Ta umiejętność potrafi przewidywać i kopiować techniki przeciwnika.

Techniki:

- Tsukiyomi -Tsukiyomi jest to technika klanu Uchiha którą może używać jedynie posiadać najwyższego poziomu Sharingana.

- Mangekyō Sharingan -Technika ta pochłania duże ilości chakry. Polega ona na tworzeniu genjutsu, z którego ofiara nie może się uwolnić. Tsukiyomi więzi ofiare w iluzorycznym świecie gdzie poddawana jest ona torturom trwającącym wiele godzin, nawet dni równym w rzeczywistości mrugnieciu oka ( Gdy Itachi walczył z Kakashim Hatake, Kakashi torturowany był 3 dni co trwało sekunde w realnym świecie ). Tsukiyomi jak na razie posiadają Itachi Uchiha

- Magen: Kyōten Chiten -Umiejętność zastrzeżona tylko dla posiadaczy Sharingana z klanu Uchiha. Ofiara, która spojrzy w oczy używającego tego genjutsu zostaje poddana bardzo silnym iluzjom.Po tym genjutsu pozostaje bardzo silny uraz psychiczny.Przeciwstawić się temu może tylko inny posiadacz Sharingana.

- Narakumi no Jutsu -Technika polegająca na tym iż osoba, która wpadnie w tą iluzję widzi przerażające wizje.

Bronie:

- Kunai -Zwykły sztylet każdego ninjy(szt.10)
- Shuriken -Czteroramienna gwiazda(szt.20)
- Shuriken Demonicznego Wiatru -Taki sam jak tamten shuriken tyle że większy(szt.5)

Ostatnio edytowany przez Itachi (2008-02-27 16:40:46)

Offline

 

#8 2008-04-27 15:15:01

Hatake Kakashi

Genin

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 1
Chakra:: błyskawicy
Specjalizacja:: spóźnianie się

Re: Spis Ludności

Imie : Kakashi
Nazwisko : Hatake
Przydomek : Lustrzany Ninja

Techniki


Chidori

Moja wizytówka. Technika polega na stworzenie kuli z błyskawicy w ręce a drugą podpierał pierwszą. Gdy używam techniki słuchać śpiew 1000 ptaków. Chakra 100


Fuuja Houin

Technika pieczętowania. Wykonujący technike zapisuje własną krwią w 2 okręgach znak. Następnie w środku okegu musi znaleść się osoba  na której znajduje się przeklęta pieczęć. Po wykonaniu pieczęci i dotknięciu klątwy znaki pojawiają się w okół pieczęci i unieszkodliwiają ją. Chakra 1000


Kage Bunshin no Jutsu

Technika polega na stworzeniu idealnej kopi samego siebie. Jeden klon wymaga sredniej ilości chakry. Klon 200 chakry


Kawarimi no Jutsu

Technika polega na zamienieniu się miejsca z jakimś przedmiotem(np kłodą). Chakra 50


Kuchiyose - Doton: Tsuiga no Jutsu

Oparta na Kuchiyose no Jutsu technika polega na przyzwaniu psów które służą do złapania przeciwnika , tropienia. Wyglądem psy przypominają ninja. Chakra 1500


Senen Goroshi

Technika jest bardzo prosta. Ninja zachodzi przeciwnika od tyłu i wykonująć znak tygrysa  uderza go , wybijajać go w powietrze.


Shunshin no jutsu

Technika polega na przeniesieniu się na nie wielką odlegołość. Chakry 50


Suiton: Suijinheki

Jedno z wodnych jutsu, w którym ninja wykorzystuje fale wodne do obrony. Wymaga obecności wody. Chakra 200


Suiton: Suikōdan no Jutsu

Polega na uderzeniu we wroga potężnym skoncentrowanym strumieniem wody, który jest kontrolowany przez chakrę używającego. Technika wymaga obecności dużego skupiska wody i 1500


Tajū Kage Bunshin no Jutsu

Odmiana Kage Bunshin no Jutsu. Przy użyciu olbrzymich pokładów chakry ninja jest w stanie stworzyć istną armię swoich klonów, których liczbę mierzy się w dziesiątkach, a nawet setkach. Chakra 1500

Umiejętności :

- Kekei Genkai - Jak jedyny człowiek nie będący członkiem klany Uchiha posiadam Sharinagan który posiadam na najwyższym poziomie dzięki czemu moge kopiować każdą technike jakiej użyje przeciwnik i przewidywać jego ruchy gdy patrze przeciwnikowi w oczy. Minusem mojego sharinganu jest to że jest cały czas aktywny i musze miec go zasłoniętego opaską.

Mangekyou Sharingan - Dzięki niemu moge wysłać co chce do innego wymiaru ale musze być skoncentrowany na tej rzeczy i musze na nią patrzeć. 3000 Chakry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwart.pun.pl www.akwariumop.pun.pl www.groupix.pun.pl www.znalliance.pun.pl www.mysterycabal.pun.pl